top of page

Miks on olulised kvaliteetsed fotod ja profiilipilt sotsiaalmeedias?
Miks on olulised kvaliteetsed fotod ja profiilipilt sotsiaalmeedias?


Kvaliteetsed fotod sotsiaalmeedias on olulised mitmel põhjusel:


1. Esmamulje: Profiilipilt on üks esimesi asju, mida inimesed Sinu profiili külastades näevad. Professionaalne ja hästi komponeeritud pilt aitab jätta hea esmamulje ning tekitab huvi Sinu vastu.


2. Bränding: Kvaliteetne profiilipilt on osa Sinu isiklikust brändist. See võib aidata edastada Sinu isiksust, väärtusi ja seda kuvandit, mida soovid potentsiaalsetele tööandjatele, koostööpartneritele või klientidele näidata.


3. Usaldusväärsus: Kvaliteetne foto aitab luua usaldusväärsust ja autoriteeti oma valdkonnas. See annab Sulle professionaalse väljanägemise ja tekitab usaldust Sinu oskuste ja teadmiste vastu.


4. Tuvastatavus: Selge ja äratuntav pilt aitab Sind eristada teistest kasutajatest ning muudab profiili leidmise lihtsamaks.


Kokkuvõtteks võib öelda, et kvaliteetsed fotod sotsiaalmeedias aitavad Sind näidata oma parimast professionaalsest küljest ning tõsta kuvandit, et muuta profiili külastajate jaoks atraktiivsemaks.


Siinkohal kutsume Sind üles tegema oma piltidele üks kevadine värskendus! Broneeri aeg 20-minutiliseks sessiooniks, mille tulemuseks saad endast 3 professionaalset fotot, mis aitavad luua alati hea esmamulje ning näitavad Sinu parimaid külgi!


-Broneerimine on lihtne: saad teha seda meie veebilehe kaudu või helistades numbril +372 5113033


-Teenuse hind on 35€


Kohtumiseni Keila Stuudios!

13 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page