top of page

Miks on hea kvaliteediga dokumendifoto vajalik?

Kvaliteetne dokumendifoto on oluline igas olukorras, kus tuleb tõendada oma identiteeti. Oleme kirja pannud erinevaid näiteid, kus see vajalikkus ka praktikas kajastub!


1. Identiteedi tõendamine


Isikut tõendav dokument on sageli esimene asi, mida ametivõimud teie käest küsivad. Kvaliteetne foto aitab tagada, et Teie isik tuvastatakse õigesti ning ei tekitaks kahtlusi!


2. Turvalisus


Kvaliteetne dokumendifoto on oluline ka turvalisuse seisukohast. See võib aidata ennetada identiteedivarguseid ja pettusi, kuna see muudab raskemaks võltsitud dokumentide või identiteedi loomise.


3. Reisimine


Kvaliteetne dokumendifoto on vajalik ka reisimisel. See võib olla vajalik passi taotlemisel või ka viisa saamiseks. Kui Teie dokumendifoto ei vasta nõuetele, võib see viia taotluse tagasilükkamiseni või viivitusteni, mis võivad mõjutada Teie reisiplaane.


4. Pangandus


Kvaliteetne dokumendifoto on oluline ka pangatehingute tegemisel. See võib olla vajalik pangakonto avamiseks või krediitkaardi taotlemiseks. Kui teie dokumendifoto ei vasta nõuetele, võib see takistada Teie pangatehinguid ja rahaasjade haldamist.

-Kokkuvõtvalt võib öelda, et hea kvaliteediga dokumendifoto on hädavajalik igal sammul, kus peate oma isikut tõendama.

-Kvaliteetne foto tagab, et teie isikut tuvastatakse õigesti ja dokumentide taotlemine ja väljastamine toimub sujuvalt. Samuti aitab see kaasa turvalisusele, reisimisele ja pangandusele.


Kui oled veendunud, et kvaliteetne dokumendifoto on vajalik Sinu tuleviku jaoks ning soovid seda teha professionaalses keskkonnas, siis kutsume Sind külastama Keila stuudiot.

Stuudio asub aadressil Linnamäe tee 6 ning meil on olemas kogu vajalik fototehnika ning professionaalne fotograaf, et tagada Sulle kõrgekvaliteediline dokumendifoto.

Broneerimine on lihtne: saad teha seda meie veebilehe kaudu või helistades numbril +372 5113033.

Teenuse hind on 10€ ning me garanteerime, et lahkud meie stuudiost parima tulemusega.

Lase teha oma dokumendifoto Keila stuudios juba täna!


44 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page